Aden Bahçesi

taze ürünler

Pelin Delimollaoğlu İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.  Bankacılık ile başlayan iş hayatı, Mali İşler Koordinatörlüğü ile devam eder iken , 2012 yılında kalbinin sesini dinleyerek hayalini kurduğu tarım sektörüne giriş yapmış ve bir kadın girişimci markası olan Aden Bahçesi’ni kurmuştur.  Avrupa’nın birçok bölgesindeki tarımsal faaliyetleri ve fuarları yerinde gözlemleyerek, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde doğayı ve ekolojiyi koruyacak bir yapılanmanın ülkemiz için elzem bir durum olduğuna inanmış, bunun da eğitimli ve bilinçli yapılması gerektiğini düşündüğünden ekibine alanında uzman mühendisleri katarak en iyisini hedeflemiştir.

Yaklaşık 600 dönümlük yemyeşil, verimli bir araziye yayılan ‘’İYİ TARIM’’ uygulamalarına uygun yönetilen Aden Bahçesi, sıkı çalışmanın ve özverinin gerçek bir kanıtıdır. Toprağımızın doğal dengesini korumanın önemine inanarak, mahsullerimizde pestisit taraması için gerekli tahliller düzenli olarak yapılmaktadır. Cevizlerimizin ve zeytinyağlarımızın doğal olarak yetiştirilmesini ve zararlı kimyasallardan arındırılmasını sağlayarak siz ve sevdikleriniz için sadece lezzetli değil, aynı zamanda sağlıklı olmasını hedefledik.

2022 yılının Ekim ayında açtığımız Ceviz tesisimizde; soyma, kurutma, kalibrasyon, kırma ve depolama işlemleri   ISO, GLOBALGAP ve BRC standartlarına uygun şekilde hijyenik ortamda yapılmaktadır. Her bir cevizin azami özen ve dikkatle işlenmesini sağlamak için en son teknoloji ve ekipmanları kullanılmaktadır.

2022 yılında Arjantin, İsrail ve Japonya’da altın ve Amerika’da gümüş madalyalar kazanarak bizleri gururlandıran Zeytinyağımız, aynı yıl ülkemizde de bir gümüş madalya kazanmıştır. Dünya sıralamasındaki yağlarla aynı kulvarda koşmanın gururunu yaşıyoruz.

Ülkemizi zeytinyağımız ile yurtdışında temsil etmek ve bilinirliğini arttırmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde yetişen Trilye çeşidi zeytinlerimiz; Eylül’ün son haftası, elle, en yeşil haliyle, toprağa değmeden, hiçbir zarar görmeden toplanır. Toplandıktan sonra birkaç saat içinde 27 derecede soğuk sıkım yapılması nedeniyle; çok düşük (0,15) asit oranı ve yüksek polifenol (373) içermektedir.

İleri teknolojili üretim alt yapısına sahip tesis, soğuk sıkım için tüm koşulları sağlamaktadır. Ayrıca zeytinyağının saklanmasında önem arz eden ısı, ışık ve oksijen unsurlarından korunma hususunda tüm iklimlendirme alt yapısı tesisimizde özenle yapılmaktadır.

HIZLI KARGO
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 DOĞAL ÜRÜNLER

Zeytinyağı

Vestibulum consequat luctus cursus. In blandit turpis eros, semper rutrum turpis semper vestibulum.

ÜRÜNLERİ GÖR

Ceviz

Vestibulum consequat luctus cursus. In blandit turpis eros, semper rutrum turpis semper vestibulum.

ÜRÜNLERİ GÖR